Presentatoren Sieradenveiling

Juwelo is al meer dan 10 jaar de grootste juwelier op het gebied van edelsteen sieraden. Juwelo is oorspronkelijk een Duits bedrijf, maar heeft sinds meer dan 6 jaar een Nederlandse webshop Juwelo.nl. Via de webshop van Juwelo kunt u ook meebieden met de online sieradenveiling. De presentatie is in het Duits maar alle productinformatie wordt in het Nederlands aangegeven. Voor aanvullende vragen over de online sieradenveiling staat de Nederlandse klantenservice u graag te woord. Hieronder stellen we de presentatoren van de sieradenveiling aan u voor.

ONLINE SIERADENVEILING >

Rebecca Achenbach

Rebecca Achenbach

Rebecca, afkomstig uit Berlijn, was al van jongs af aan enthousiast over haar werk als presentatrice: na haar eerste ervaringen op persconferenties en beurzen. Ze werkte vier jaar als redacteur en producent voor de talkshow "Vera am Mittag". Toen ze Juwelo's vacature in een Berlijns dagblad tegenkwam, was ze meteen enthousiast. Sindsdien is ze een onmisbaar onderdeel van de wereld van de edelstenen.

Ook al kan Rebecca niet kiezen voor een favoriete edelsteen, ze kent haar favoriete sieraad wel: een witgouden spinelring in golfvorm.

Arion Ahrens

Arion Ahrens

Arion heeft meer uren op televisie doorgebracht dan hij ooit heeft gekeken, omdat hij al vijftien jaar geen televisie meer in bezit heeft. Ook heeft hij geen lievelingsjuweel, tot ongenoegen van de Juwelo-redacteuren, die graag een paar regels over de favorieten van de presentatoren willen schrijven. Maar hij wil gewoon niet voor één persoon hoeven te beslissen. Maar het feit dat Arion niet eens een hobby heeft, ook al zou er iets met de hobby's van de moderatoren te maken moeten hebben, vindt de redactie pas echt vervelend! Daarom is er bijna niets te schrijven over deze man. Behalve misschien de aanbeveling: zet hem aan en kijk Arion op Juwelo.

Claudia Campus

Claudia Campus

Als liefhebber van mode en sieraden heeft Claudia haar droombaan bij Juwelo gevonden, want ook het modereren is een ware passie van de semi-Italiaanse: op haar 16e was ze de jongste radiopresentatrice van Duitsland en ook vandaag de dag is ze nog steeds te horen op 94.3 RS2. Ze is al vanaf het begin bij Juwelo en is altijd enthousiast over het feit dat ze zulke mooie edelstenen in steeds nieuwe ontwerpen kan aanbieden. Zelf houdt ze van ringen die druppelgeslepen zijn omdat deze slijpvormen een vrouwelijke uitstraling hebben. Claudia's favoriete edelstenen zijn onder andere barnsteen, turkoois en carneool.

Nicole Driebe

Nicole Driebe

Als grafisch ontwerpster is Nicole natuurlijk bijzonder enthousiast over de diverse juwelen ontwerpen, maar wat de in Berlijn geboren kunstenares het leukst vindt aan haar werk bij Juwelo is het feit dat ze andere mensen kan plezieren met haar prachtige creaties. In haar vrije tijd reist ze graag de wereld rond of leest ze graag een goed boek. Tot de favoriete edelstenen van Nicole behoren morganiet met zijn prachtige flatterende kleur, heldere kunziet en andalusiet met zijn romantische herfstkleuren. Maar ook Shimoyo Rubelliet en de verschillende opaalsoorten hebben hen geboeid door hun unieke karakter.

Mirko von Matthey

Mirko von Matthey

Mirko verliet zijn geboortestad Keulen in 2004 om zijn acteeropleiding in Berlijn af te ronden; sindsdien heeft hij zijn talent kunnen bewijzen in verschillende theaterrollen van Berlijn tot Moskou. Tot op de dag van vandaag is hij als freelance acteur actief in heel Duitsland. Voor Mirko is Juwelo een andere fascinerende wereld: het kunnen vasthouden en presenteren van edelstenen waar anderen nog nooit eerder van gehoord hebben, inspireert hem het meest. Naast zijn afwisselende werk houdt hij veel van sporten. Microko's favoriete edelsteen is AAA tanzaniet - zijn intense blauw-violette tinten hebben hem geboeid.

Caterina Pogorzelski

Caterina Pogorzelski

Caterina begon haar carrière met een acteeropleiding, die werd gevolgd door een diploma in cultureel werk. Net zo getalenteerd voor en achter de camera, loopt ze nu op tal van catwalks als model voor plus size fashion, werkt ze als actrice, presentatrice, styliste en geeft ze ook professioneel mode-advies. Ook beantwoordt ze veel vragen over outfits en make-up via haar eigen blog. In plaats van slechts één favoriete edelsteen heeft ze er - afhankelijk van het seizoen - meerdere. Het is echter de roze Kunziet die haar persoonlijke voorkeur heeft.

Jeannette Sachse

Jeannette Sachse

De marketing- en communicatiespecialist Jeannette werkt graag met veel verschillende mensen. Niet alleen bij Juwelo, maar ook bij haar evenementenbureau "tagewerk" is het belangrijk om in te spelen op de wensen van de klanten. Natuurlijk is het ook een zeer lonende taak om mensen te voorzien van mooie sieraden of om spannende evenementen te plannen. In haar vrije tijd houdt Jeannette vaak van reizen, maar de wereld van edelstenen maakt het haar ook mogelijk om nieuwe landen te leren kennen en te ontdekken. In eerste instantie dacht Jeannette: "Er kan er maar één zijn! Inmiddels is ze echter opener geworden over de edelsteenliefde. Of het nu Tsavoriet, Sfeen, Peridoot of Mandarijn Citrien is - hij moet kleurrijk en veelzijdig zijn.

Anna-Katharina Stoll

Anna-Katharina Stoll

De dans, de zang, het podium en de televisie mogen zijn niet meer weg te denken uit het leven van deze Juwelo presentatrice: als getrainde danseres stond de Berlinerin Anna Katharina al op de meest uiteenlopende podia en nam deel aan diverse televisieproducties. Juwelo is voor haar de perfecte verbinding tussen glamourwereld, televisie en presentatie. Haar nieuwsgierigheid drijft haar vooruit, niets is erger voor haar dan verveling - maar de wereld van de edelstenen verveeld uiteraard nooit. Al in haar eerste show was Anna-Katharina bijzonder onder de indruk van het vuur van de sfeen, de betoverend eenvoudige schoonheid van gosheniet en de kleur van rookkwarts!

Silvana Westphal

Silvana Westphal

Dit lid van Juwelo familie komt uit de Oostzeekust: Silvana vond haar weg van Mecklenburg-Vorpommern naar Berlijn via verschillende tussenstappen. Nadat ze haar opleiding tot hotelmanager in Parijs had afgerond, was Doha en Dublin een tussenstation op haar reis voordat ze uiteindelijk definitief in de Duitse hoofdstad aankwam. Silvana voltooide hier haar studie Internationale Bedrijfskunde. Met haar voorkeur voor kleuren en ontwerpen zit ze natuurlijk precies goed bij Juwelo en zo ontdekte ze al na korte tijd haar favoriete edelsteen. Het moet delicate tonen en sprankelende tinten laten zien! Morganiet is daarom een van Silvana's favorieten. Fossiele edelstenen liggen haar ook na aan het hart, ze doen Silvana denken aan wandelingen en haar jeugd aan de Baltische kust

Irene Woike

Irene Woike

Al als kind verzamelde Irene "kattengoud" (pyriet) tijdens wandelingen door haar geboorteland Oostenrijk en verdiende haar zakgeld als tiener met het "rijgen" van edelsteenkettingen. Na haar avonturen in Nieuw-Zeeland, Italië en Zwitserland kwam ze naar Berlijn om haar passie voor de schatten van de natuur te volgen. Irene voelt zich vooral thuis in de wereld van de edelstenen. Na haar opleiding aan het gerenommeerde Gemmological Institute of America (GIA) staat ze nu op het punt om gemmologe te worden.

Sebastian Wolf

Sebastian Wolf

Sebastian behoort al sinds het begin tot de grote Juwelo familie en waardeert vooral de sfeer in het team. Sebastian had ooit een eigen reclamebureau voordat hij gefascineerd raakte door de sprankelende wereld van edelstenen. Sindsdien is hij altijd al enthousiast geweest over hoogwaardige juwelen tegen een lage prijs. Daarnaast werkt hij in zijn vrije tijd als goochelaar om het publiek te vermaken. De robijn als een van de grote vier edelstenen is een van zijn favoriete edelstenen, maar Sebastian is ook onder de indruk van alle schatten van de natuur: van aquamarijn tot maansteen en zirkoon.

Bianca Zoch

Bianca Zoch

Sinds de eerste uitzending maakt Bianca deel uit van de sprankelende juwelenwereld - voor de gepassioneerde romanticus een soort paradijs waar ze elke dag schitterende schatten en unieke hoogtepunten kan bewonderen. In haar vrije tijd geeft ze ook de voorkeur aan gevarieerd vermaak: ballet en drums zorgen voor een evenwicht in haar spannende studiowerk. Bianca kan zich niet binden aan een favoriete edelsteen met de beste wil van de wereld - voor u zijn alle grote edelstenen bewonderenswaardig, gemaakt in geel goud en met romantische, speelse ontwerpen.

Naar boven

Gegevensbescherming

Om Juwelo optimaal te kunnen tonen en te verbeteren , maken we gebruik van cookies. Door op de knop "Accepteren" te klikken, kunt u akkoord gaan met het gebruik van cookies, afwijzen het gebruik van cookies of beslissen welk type cookies u wilt accepteren. Voor meer informatie over cookies, zie ons privacybeleid.

Accepteer
Bewerken
Trustpilot
nu live